Badminton
Příjmení Jméno Výsledek Klub 1.set 2.set 3.set Turnaj Kategorie Datum
VečerníkováTerezaBK Králův Dvůr, z.s.Výhra21:1221:17GPC Králův DvůrU172024-01-27
BíbováJustýnaSK Prosek PrahaProhra14:2121:1317:21GPC Králův DvůrU172024-01-27
TomešováKarolínaBK TU v Liberci zsProhra15:218:21GPC RadoniceU172024-01-13
FrimlováAgátaTJ Astra Zahradní Město zsVýhra21:921:13GPC RadoniceU172024-01-13
VorlováZuzanaBC AKTIV LUŽINYProhra10:2114:21GPD - kvalifikace PBaSU172023-11-18
ProcheValerieSK Hamr, z.s.Výhra21:1121:3GPD - kvalifikace PBaSU172023-11-18
FulínováBarboraSK Badminton Tábor, z.s.Výhra21:121:5GPC TáborU172023-11-04
HniličkováKarolínaSportovní klub Badminton Český Krumlov zsProhra9:215:21GPC TáborU172023-11-04
JindrováMartina BA PlzeňVýhra20:2221:1421:14MČR družstev žáků 2023U152023-10-14
PražákováVanessaSportovní klub Badminton Český Krumlov zsProhra14:2121:1713:21MČR družstev žáků 2023U152023-10-14
ProcházkováKateřinaSK Hamr, z.s.Výhra21:1121:6MČR družstev žáků 2023U152023-10-14
JanáčekPetrTCLUBTEAM, z.s.Výhra15:615:5Radonice Junior CupU152023-10-01
DoktorováVeronikaTJ Sokol NymburkVýhra15:515:5Radonice Junior CupU152023-10-01
ŠtěpánekJanbez klubuVýhra15:715:9Radonice Junior CupU152023-10-01
MarešJiříTCLUBTEAM, z.s.Výhra15:515:4Radonice Junior CupU152023-10-01
JandíkováAnežkaTCLUBTEAM, z.s.Výhra15:215:1Radonice Junior CupU152023-10-01
MrvaJanbez klubuVýhra15:1415:11Radonice Junior CupU152023-10-01
PavlišováNelaTJ Astra Zahradní Město zsProhra23:2116:2110:21Přebor Prahy U15U152023-09-16
ProcházkováKateřinaSK Hamr, z.s.Výhra21:1021:10Přebor Prahy U15U152023-09-16
KocaogluEmine GülTureckoProhra21:1414:2118:21YONEX Czech Youth International Prague 2023U152023-06-01
PargačováAnnaBK Kopřivnice, z.s.Prohra13:2117:21YONEX Czech Youth International Prague 2023U152023-06-01
BerkováVeronikaSK Prosek PrahaProhra16:217:21GPC PlzeňU152023-05-20
ŠlechtováAdélaBadminton VK AšVýhra21:321:13GPC PlzeňU152023-05-20
MitášováTerezaSK Hamr, z.s.Výhra21:1321:19GPC PlzeňU152023-05-20
KubákováBarboraTJ Sokol České BudějoviceProhra16:2113:21GPC MostU172023-04-29
HelmováValentinaBK ARION PRAHAVýhra21:1221:10GPC MostU172023-04-29
DušánkováDanielaTJ Sokol Radotínprohra21:1718:2119:21GPC RadoniceU152023-04-15
HaškovcováMínaSK Hamr, z.s.výhra21:721:12GPC RadoniceU152023-04-15
HolubováKristýnaTJ Slovan Vesec, z.s.prohra11:2112:21GPC VesecU152023-04-01
KrejčíkováMarkétaTJ Slovan Vesec, z.s.výhra21:521:5GPC VesecU152023-04-01
TvrdíkováKláraSK Prosek Prahaprohra21:1418:2117:21GPC Karlovy VaryU152023-03-18
GerbelováKristýnaSK Prosek Prahaprohra21:1915:2118:21GPC MostU152023-02-25
AbsatzováElenBadminton Akademie Olomouc zsprohra10:2111:21GPC PardubiceU152023-01-28
PargačováAnnaBK Kopřivnice, z.s.výhra18:2121:1821:16GPC PardubiceU152023-01-28
ProcházkováKateřinaSK Hamr, z.s.výhra21:1819:2121:16GPC TáborU152023-01-14
PražákováVanessaSportovní klub Badminton Český Krumlov zsprohra12:2115:21GPC TáborU152023-01-14
FrühaufováGabrielaSK Prosek Prahaprohra12:2111:21MČR družstev žáků 2022U152022-12-10
GrednerováSarahTJ Orlová - Lutyně, z.s.prohra8:213:21MČR družstev žáků 2022U152022-12-09
DufkováEliškaTJ Sokol Polabiny Pardubiceprohra17:217:21GPC HamrU152022-11-26
BallákováEliškaSK Hamr, z.s.výhra21:421:9GPC HamrU152022-11-26
AbrahamováAdélaBC AKTIV LUŽINYprohra21:1917:2115:21GPC kvalifikační PrahaU152022-10-30
FrimlováAgátaTJ Astra Zahradní Město zsvýhra21:1821:2GPC kvalifikační PrahaU152022-10-30
OubrechtováKateřinaTJ Astra Zahradní Město zsprohra16:218:21OP PrahaU152022-10-15
KozubkováBarboraSK Hamr, z.s.výhra21:1921:18OP PrahaU152022-10-15
MajerováMonikaBadminton Akademie Olomouc zsprohra15:2115:21GPC HoliceU152022-10-01
KozubkováBarboraSK Hamr, z.s.výhra21:921:8GPC HoliceU152022-10-01
PekárováJanicaTJ Slovan Vesec, z.s.výhra21:321:6GPD VesecU152022-09-17
HolubováKristýnaTJ Slovan Vesec, z.s.prohra19:2121:1523:25GPD VesecU152022-09-17
PfeiferováŠtěpánkaTJ Slovan Vesec, z.s.výhra21:521:5GPD VesecU152022-09-17
MichlováTerezaTJ Slovan Vesec, z.s.výhra21:321:5GPD VesecU152022-09-17
VokurkaFilipvýhra21:321:1Dětský turnaj SkalkaU142022-06-26
MlezivaJakubvýhra21:221:4Dětský turnaj SkalkaU142022-06-26
HerodesováVeronikavýhra21:321:10Dětský turnaj SkalkaU142022-06-26
SchambergerováLucievýhra21:421:4Dětský turnaj SkalkaU142022-06-26
PechováZuzanaTJ Astra Zahradní Město, z.s.výhra21:1021:4Dětský turnaj SkalkaU142022-06-26
ZoubekMichalvýhra21:121:1Dětský turnaj SkalkaU142022-06-26
NeradováAnetaTJ Astra Zahradní Město, z.s.výhra21:321:3Dětský turnaj SkalkaU142022-06-26
VondráčkováKateřinaBadminton Ústí nad Labem, z.s.prohra15:2112:21GPD VesecU152022-06-04
HolubováKristýnaTJ Slovan Vesec, z.s.výhra21:1321:15GPD VesecU152022-06-04
KroupováLucieBadmintonový klub Holice, z.s.výhra21:521:9GPD VesecU152022-06-04
NidrlováEliškaBK TU v Liberci zsvýhra21:821:8GPD VesecU152022-06-04
VondráčkováKateřinaBadminton Ústí nad Labem, z.s.prohra21:1513:2111:21GPD MostU152022-05-14
SlezákováEllaBK Goram Teplice, z.s.výhra21:821:5GPD MostU152022-05-14
PáceltováEmílieTJ Slovan Karlovy Vary zsvýhra21:621:12GPD MostU152022-05-14
ČepelákováLucieTJ Slovan Vesec, z.s.prohra9:2112:21GPD VinořU152022-04-09
FrimlováAgátaTJ Astra Zahradní Město zsvýhra21:921:12GPD VinořU152022-04-09
DufkováEliškaTJ Sokol Polabiny Pardubiceprohra13:2113:21GPD HamrU152022-02-19
HoznourováStelaSK Hamr, z.s.výhra21:521:3GPD HamrU152022-02-19
WeberováMaiaTJ Sokol Radotínvýhra21:1821:16GPD HamrU152022-02-19
TomešováKarolínaBK TU v Liberci zsprohra18:2110:21GPD VesecU152022-01-29
HolubováKristýnaTJ Slovan Vesec, z.s.výhra21:1221:8GPD VesecU152022-01-29
WilczkováHanaTJ Astra Zahradní Město, z.s.výhra21:621:4GPD VesecU152022-01-29
Hoznourová StelaSK Hamr, z.s.výhra21:621:6GPC HamrU152022-01-15
FrühaufováGabrielaSK Prosek Prahaprohra21:1111:218:21GPC HamrU152022-01-15
DušánkováDanielaTJ Sokol Radotínvýhra21:1221:3GPC VinořU132021-12-18
KozubkováBarboraSK Hamr, z.s.výhra21:1321:11GPC VinořU132021-12-18
WeberováMaiaTJ Sokol Radotínvýhra22:2021:9GPC VinořU132021-12-18
MitášováTerezaSK Hamr, z.s.výhra21:1721:8GPC VinořU132021-12-18
DušánkováDanielaTJ Sokol Radotínvýhra21:1221:8GPD VinořU132021-11-20
WeberováMaiaTJ Sokol Radotínvýhra21:1121:13GPD VinořU132021-11-20
ProcházkováKateřinaSK Hamr, z.s.výhra21:921:8GPD VinořU132021-11-20
HaškovcováMínaSK Hamr, z.s.výhra21:221:8GPD VinořU132021-11-20
BerkováVeronikaSK Prosek Prahaprohra15:219:21GPC BraníkU132021-10-31
GerbelováKristýnaSK Prosek Prahavýhra21:621:10GPC BraníkU132021-10-31
DušánkováDanielaTJ Sokol Radotínvýhra21:1121:10GPC BraníkU132021-10-31
SuchánkováAdélavýhra21:521:3GPC BraníkU132021-10-31
MejzlíkováAnnaBK ARION PRAHAvýhra21:621:1GPC BraníkU132021-10-31
VernerováLindaBK 73 DELTACAR Benátky n/J zsprohra18:2111:21GPC JeremiU132020-09-20
SvobodováEstellBC AKTIV LUŽINYvýhra21:421:9GPC JeremiU132020-09-20
GerbelováKristýnaSK Prosek Prahavýhra15:1015:9Radonice Junior CupU112020-06-07
StárkováAmélieTJ Montas Hradec Královévýhra15:715:5Radonice Junior CupU112020-06-07
ČervenkaVojtěchBK Králův Dvůr, z.s.výhra15:715:4Radonice Junior CupU112020-06-07
VondráčkováKateřinaBadminton Ústí nad Labem, z.s.výhra15:415:6Radonice Junior CupU112020-06-07
HyškaŠtěpánvýhra15:315:11Radonice Junior CupU112020-06-07
KopeckýTomášBK ARION PRAHAvýhra15:615:7Radonice Junior CupU112020-06-07
BrtováRozálieTJ Astra Zahradní Město zsvýhra15:812:1516:14GPD Kralupy nad VltavouU132020-02-08
SvobodováEstellBC AKTIV LUŽINYvýhra15:415:6GPD Kralupy nad VltavouU132020-02-08
AbrahamováAdélaBC AKTIV LUŽINYprohra8:159:15GPD Kralupy nad VltavouU132020-02-08
TvrdíkováKláraSK Prosek Prahaprohra17:1513:158:15GPD Kralupy nad VltavouU132020-02-08
KratěnováSofieSKP Kometa Brno - RS Badmintonvýhra15:1315:7GPD Kralupy nad VltavouU132020-02-08
HelmováValentinaBK ARION PRAHAvýhra21:1221:13GPC Praha Vinoř U132020-01-12
VernerováLindaBK 73 DELTACAR Benátky n/J zsprohra16:2115:21GPC Praha Vinoř U132020-01-12
MrázekLukášMTAC Praha, z.s.výhra15:1315:11Radonice Junior CupU112019-11-03
SedlákMarekTJ Sokol Radotínremíza11:1515:8Radonice Junior CupU112019-11-03
HyškaŠtěpánvýhra15:215:3Radonice Junior CupU112019-11-03
BíbováJustýnaSK Prosek Prahavýhra15:915:10Radonice Junior CupU112019-11-03
HálaVojtěchTJ Sokol Radotínvýhra15:315:4Radonice Junior CupU112019-11-03
LiscováBarboraSokol Radotín Meteor Prahavýhra15:815:9Radonice Junior CupU112019-11-03
BíbováJustýnaSK Prosek Prahavýhra15:315:2Radonice Junior CupU112019-10-06
ŠejvlováMarkétaTJ Montas Hradec Královévýhra15:615:3Radonice Junior CupU112019-10-06
BíbaKristiánSK Prosek Prahavýhra15:315:6Radonice Junior CupU112019-10-06
FošumVáclavTJ Sokol Křemževýhra15:515:5Radonice Junior CupU112019-10-06
MaškováSimonaKeramika Chlumčanyvýhra15:1015:10Radonice Junior CupU112019-10-06
SedlákMarekTJ Sokol Radotínremíza14:1515:11Radonice Junior CupU112019-10-06
HermannováPavlínaBK 73 DELTACAR Benátky n/J zsremíza15:611:15Radonice Junior CupU112019-06-02
BíbováJustýnaSK Prosek Prahavýhra15:315:7Radonice Junior CupU112019-06-02
MaškováSimonaKeramika Chlumčanyprohra9:1512:15Radonice Junior CupU112019-06-02
FošumVáclavTJ Sokol Křemževýhra15:015:2Radonice Junior CupU112019-06-02
GerbelováKláraSK Prosek Prahaprohra9:1513:15Radonice Junior CupU112019-06-02
MakovcováKateřinavýhra15:715:4Radonice Junio CupU112019-06-02
BíbováJustýnaSK Prosek Prahavýhra15:415:3Radonice Junior CupU112019-05-05
MaškováSimonaKeramika Chlumčanyprohra11:1511:15Radonice Junior CupU112019-05-05
PetrákMatějBK Králův Dvůr, z.s.výhra15:415:3Radonice Junior CupU112019-05-05
SedlákMarekTJ Sokol Radotínremíza14:1515:6Radonice Junior CupU112019-05-05
KubrováZuzanavýhra15:1215:6Radonice Junior CupU112019-05-05
ČervenkaVojtěchBK Králův Dvůr, z.s.remíza13:1515:10Radonice Junior CupU112019-05-05
HermannováPavlínaBK 73 DELTACAR Benátky n/J zsvýhra11:811:7Radotín Cup 2019U112019-04-13
ŠpičkováEmaTJ Astra Zahradní Město zsvýhra11:311:7Radotín Cup 2019U112019-04-13
BerkováVeronikaSK Prosek Prahavýhra11:411:10Radotín Cup 2019U112019-04-13
VeseláNikitaSK Hamr, z.s.výhra11:411:6Radotín Cup 2019U112019-04-13
MitášováTerezaSK Hamr, z.s.výhra11:111:3Radotín Cup 2019U112019-04-13
KřížkováEvaBaC Kladnovýhra21:421:6BaC KladnoU13 GPC2019-03-24
KopernickáAlžbětaBaC Kladnoprohra16:2121:1418:21BaC KladnoU13 GPC2019-03-24
BerkováVeronikaSK Prosek Prahavýhra15:1115:6Jeremi OpenU112019-03-09
HermannováPavlínaBK 73 DELTACAR Benátky n/J zsvýhra15:1115:14Jeremi OpenU112019-03-09
FliglováKláraBadminton Sharks Brno zsvýhra15:1015:11Jeremi OpenU112019-03-09
PokornáMarkétaMTAC Praha, z.s.výhra15:415:4Jeremi OpenU112019-03-09
HaškovcováMínaSK Hamr, z.s.výhra15:315:2Jeremi openU112019-03-09
TvrdíkováKláraSK Prosek Praharemíza11:66:11Kralupy OpenU112019-02-09
NýdrlováŠtěpánkaSK Prosek Prahaprohra2:117:11Kralupy OpenU112019-02-09
PokornáMarkétaMTAC Praha, z.s.výhra11:511:7Kralupy OpenU112019-02-09
HaškovcováMínaSK Hamr, z.s.výhra11:511:5Kralupy OpenU112019-02-09
NagyováSáravýhra11:411:4Kralupy OpenU112019-02-09
AbrahamováAdélaBC AKTIV LUŽINYprohra13:1510:15Lužiny OPENU11 GPE502018-10-20
PečenkováTerezaTJ Astra Zahradní Město zsvýhra15:315:8Lužiny OPENU11 GPE502018-10-20
BrtováRozálieTJ Astra Zahradní Město zsvýhra15:1115:11Lužiny OPENU11 GPE502018-10-20
GerbelováKláraSK Prosek Prahaprohra8:1512:15Lužiny OPENU11 GPE502018-10-20
Marešová2008AlžbětaSK Prosek Prahavýhra15:615:9Lužiny OPENU11 GPE502018-10-20
PokornáMarkétaMTAC Praha, z.s.výhra21:721:13Benátky nad JizerouU11 GPE502018-09-22
VernerováLindaBK 73 DELTACAR Benátky n/J zsvýhra21:521:2Benátky nad JizerouU11 GPE502018-09-22
MišunováSofieBK Junior Benátky nad Jizerouvýhra21:421:6Benátky nad JizerouU11 GPE502018-09-22
KocmanováViktorieBK Junior Benátky nad Jizerouvýhra21:421:6Benátky nad JizerouU11 GPE502018-09-22
FlusserováVeronikaSK Prosek Prahaprohra5:217:21Benátky nad JizerouU11 GPE502018-09-22