Badminton
Spoluhráč Soupeři Výsledek 1.set 2.set 3.set Turnaj Kategorie Datum
Brůnová Linda
SK Hamr, z.s.
Bíbová Justýna
SK Prosek Praha
Čechová Tereza
Super Stars Most
Prohra13:2111:21GPC MostU172024-04-20
Brůnová Linda
SK Hamr, z.s.
Kalkusová Thea
Super Stars Most
Schlosserová Lucie
Super Stars Most
Výhra21:1621:17GPC MostU172024-04-20
Paterová Nikol
MTAC Praha, z.s.
Kuncová Markéta
Sportovní centrum Nové Město nad Metují zs
Vrzáčková Adéla
Sportovní centrum Nové Město nad Metují zs
Prohra22:2014:2112:21GPC HoliceU172024-03-28
Paterová Nikol
MTAC Praha, z.s.
Hodačová Amy
Badminton Rychnov nad Kněžnou zs
Holubářová Eva
Badminton Rychnov nad Kněžnou zs
Prohra11:217:21GPC HoliceU172024-03-28
Paterová Nikol
MTAC Praha, z.s.
Dufková Eliška
TJ Sokol Polabiny Pardubice
Kerplová Sofia
BK TU v Liberci zs
Prohra16:2121:1910:21GPC HoliceU172024-03-28
Mouai Sally
MTAC Praha, z.s.
Oubrechtová Kateřina
TJ Astra Zahradní Město zs
Pavlišová Nela
TJ Astra Zahradní Město zs
Výhra17:215:21GPC Zahradní městoU172024-03-06
Mouai Sally
MTAC Praha, z.s.
Hromádková Klára
BK ARION PRAHA
Vernerová Johana
BK ARION PRAHA
Výhra21:521:4GPC Zahradní městoU172024-03-06
Berková Veronika
SK Prosek Praha
Hodačová Amy
Badminton Rychnov nad Kněžnou zs
Holubářová Eva
Badminton Rychnov nad Kněžnou zs
Prohra17:2111:21GPC Hradec KrálovéU172024-02-10
Berková Veronika
SK Prosek Praha
Hermannová Pavlína
BK 73 DELTACAR Benátky n/J zs
Teplá Natálie
Badmintonový klub Holice zs
Výhra21:1921:18GPC Hradec KrálovéU172024-02-10
Dobešová Michaela
SKP Kometa Brno - RS Badminton
Dufková Eliška
TJ Sokol Polabiny Pardubice
Vondráčková Kateřina
Badminton Ústí nad Labem, z.s.
Výhra10:2114:21GPB PlzeňU172024-02-03
Dobešová Michaela
SKP Kometa Brno - RS Badminton
Dufková Eliška
TJ Sokol Polabiny Pardubice
Vondráčková Kateřina
Badminton Ústí nad Labem, z.s.
Prohra14:2110:21GPB PlzeňU172024-02-03
Vondráčková Kateřina
Badminton Ústí nad Labem, z.s.
Tauferová Natálie
BK Králův Dvůr, z.s.
Večerníková Tereza
BK Králův Dvůr, z.s.
Výhra21:0621:10GPC Králův DvůrU172024-01-27
Vondráčková Kateřina
Badminton Ústí nad Labem, z.s.
Tvrdíková Klára
BK METEOR PRAHA z.s.
Vernerová Linda
BK 73 DELTACAR Benátky n/J zs
Prohra12:2115:21GPC Králův DvůrU172024-01-27
Mouai Sally
MTAC Praha, z.s.
Bednářová Lucie
TJ Astra Zahradní Město zs
Oubrechtová Kateřina
TJ Astra Zahradní Město zs
Prohra18:2119:21GPC RadoniceU172024-01-13
Mouai Sally
MTAC Praha, z.s.
Flusserová Veronika
SK Prosek Praha
Frühaufová Gabriela
SK Prosek Praha
Prohra8:217:21GPD - kvalifikace PBaSU172023-11-18
Mouai Sally
MTAC Praha, z.s.
Bednářová Lucie
TJ Astra Zahradní Město zs
Wilczková Hana
TJ Astra Zahradní Město, z.s.
Výhra21:1821:19GPD - kvalifikace PBaSU172023-11-18
Polívková Adéla
SK Králova Lhota, z.s.
Pavlyková Tereza
Sportovní klub Badminton Český Krumlov zs
Půlpánová Denisa
Sportovní klub Badminton Český Krumlov zs
Prohra8:2115:21GPC TáborU172023-11-04
Mouai Sally
MTAC Praha, z.s.
Hermannová Pavlína
BK 73 DELTACAR Benátky n/J zs
Vernerová Linda
BK 73 DELTACAR Benátky n/J zs
Prohra21:2310:21MČR družstev žáků 2023U152023-10-14
Mouai Sally
MTAC Praha, z.s.
Doubravská Anežka
Sportovní klub Badminton Český Krumlov zs
Pražáková Vanessa
Sportovní klub Badminton Český Krumlov zs
Výhra21:1121:6MČR družstev žáků 2023U152023-10-14
Mouai Sally
MTAC Praha, z.s.
Dušánková Daniela
TJ Sokol Radotín
Hnilicová Jana
TJ Sokol Radotín
Prohra6:2112:21Přebor Prahy U15U152023-09-16
Holubová Kristýna
TJ Slovan Vesec, z.s.
Sisginoglu Elifnaz
Turecko
Narter Ecenur
Turecko
Prohra7:2111:21YONEX Czech Youth International Prague 2023U152023-06-01
Pixová Aneta
BA Plzeň
Ševelová Tereza
TJ Chemička Ústí nad Labem
Vondráčková Kateřina
Badminton Ústí nad Labem, z.s.
Prohra9:2120:22GPC PlzeňU172023-05-20
Berková Veronika
SK Prosek Praha
Bednářová Lucie
TJ Astra Zahradní Město zs
Rumlová Julie
TJ Astra Zahradní Město, z.s.
Výhra18:2121:1821:15GPC PlzeňU152023-05-20
Berková Veronika
SK Prosek Praha
Antalová Eliška
TJ Montas Hradec Králové
Jindrová Martina
BA Plzeň
Výhra21:1521:17GPC PlzeňU152023-05-20
Berková Veronika
SK Prosek Praha
Kozubková Barbora
SK Hamr, z.s.
Mitášová Tereza
SK Hamr, z.s.
Výhra21:521:18GPC PlzeňU152023-05-20
Helmová Valentina
BK ARION PRAHA
Brožová Eva
TJ Sokol Radotín
Čechová Tereza
Super Stars Most
prohra14:219:21GPC MostU172023-04-29
Helmová Valentina
BK ARION PRAHA
Frimlová Agáta
TJ Astra Zahradní Město zs
Slavíčková Andrea
TJ Sokol Radotín
Výhra21:1021:13GPC MostU172023-04-29
Mouai Sally
MTAC Praha, z.s.
Bednářová Lucie
TJ Astra Zahradní Město zs
Pavlišová Nela
TJ Astra Zahradní Město zs
Prohra11:2119:21GPC RadoniceU152023-04-15
Mouai Sally
MTAC Praha, z.s.
Dušánková Daniela
TJ Sokol Radotín
Rumlová Julie
TJ Astra Zahradní Město, z.s.
Výhra21:1421:18GPC RadoniceU152023-04-15
Mouai Sally
MTAC Praha, z.s.
Kozubková Barbora
SK Hamr, z.s.
Petrů Hana
SK Prosek Praha
Výhra21:721:17GPC RadoniceU152023-04-15
Mouai Sally
MTAC Praha, z.s.
Holubová Kristýna
TJ Slovan Vesec, z.s.
Nidrlová Eliška
BK TU v Liberci zs
prohra13:2121:1519:21GPC VesecU152023-04-01
Mouai Sally
MTAC Praha, z.s.
Drobilová Eliška
TJ Jiskra Nejdek zs
Pixová Aneta
BA Plzeň
prohra21:1718:2117:21GPC Karlovy VaryU172023-03-18
Vondráčková Kateřina
Badminton Ústí nad Labem, z.s.
Jindrová Martina
BA Plzeň
Šlechtová Šlechtová
Badminton VK Aš
výhra21:1921:9GPC Karlovy VaryU152023-03-18
Vondráčková Kateřina
Badminton Ústí nad Labem, z.s.
Mouai Sally
MTAC Praha, z.s.
Weberová Maia
TJ Sokol Radotín
výhra21:1624:22GPC Karlovy VaryU152023-03-18
Vondráčková Kateřina
Badminton Ústí nad Labem, z.s.
Váňová Aneta
Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s.
Weberová Maia
TJ Sokol Radotín
výhra21:1921:11GPC MostU152023-02-25
Vondráčková Kateřina
Badminton Ústí nad Labem, z.s.
Bednářová Lucie
TJ Astra Zahradní Město zs
Rumlová Julie
TJ Astra Zahradní Město, z.s.
výhra21:1421:9GPC MostU152023-02-25
Vondráčková Kateřina
Badminton Ústí nad Labem, z.s.
Čepeláková Lucie
TJ Slovan Vesec, z.s.
Gerbelová Kristýna
SK Prosek Praha
výhra21:1321:13GPC MostU152023-02-25
Pokorná Markéta
MTAC Praha, z.s.
Dobešová Michaela
SKP Kometa Brno - RS Badminton
Vernerová Linda
BK 73 DELTACAR Benátky n/J zs
prohra6:2117:21GPC PardubiceU152023-01-28
Mouai Sally
MTAC Praha, z.s.
Hniličková Karolína
Sportovní klub Badminton Český Krumlov zs
Pražáková Vanessa
Sportovní klub Badminton Český Krumlov zs
prohra14:219:21GPC TáborU152023-01-14
Mouai Sally
MTAC Praha, z.s.
Haškovcová Mína
SK Hamr, z.s.
Procházková Kateřina
SK Hamr, z.s.
výhra21:921:5GPC TáborU152023-01-14
Pokorná Markéta
MTAC Praha, z.s.
Koláčková Bára
TJ Orlová - Lutyně, z.s.
Sikorová Thea
TJ Orlová - Lutyně, z.s.
výhra21:1421:11MČR družstev žáků 2022U152022-12-09
Pokorná Markéta
MTAC Praha, z.s.
Dvořáková Šárka
TJ Sokol České Budějovice
Marková Karolína
TJ Sokol České Budějovice
výhra21:1921:17MČR družstev žáků 2022U152022-12-09
Vondráčková Kateřina
Badminton Ústí nad Labem, z.s.
Pavlišová Nela
TJ Astra Zahradní Město zs
Pečenková Tereza
TJ Astra Zahradní Město zs
prohra9:218:21GPC HamrU152022-11-26
Vondráčková Kateřina
Badminton Ústí nad Labem, z.s.
Holubová Kristýna
TJ Slovan Vesec, z.s.
Vajsejtlová Anna
TJ Slovan Vesec, z.s.
výhra21:721:8GPC HamrU152022-11-26
Bednářová Lucie
TJ Astra Zahradní Město zs
Oubrechtová Kateřina
TJ Astra Zahradní Město zs
Pavlišová Nela
TJ Astra Zahradní Město zs
prohra14:2118:21GPC kvalifikační PrahaU152022-10-30
Bednářová Lucie
TJ Astra Zahradní Město zs
Bíbová Justýna
SK Prosek Praha
Tvrdíková Klára
BK METEOR PRAHA z.s.
výhra21:1921:19GPC kvalifikační PrahaU152022-10-30
Bednářová Lucie
TJ Astra Zahradní Město zs
Kozubková Barbora
SK Hamr, z.s.
Mitášová Tereza
SK Hamr, z.s.
výhra21:1221:12GPC kvalifikační PrahaU152022-10-30
Pokorná Markéta
MTAC Praha, z.s.
Bíbová Justýna
SK Prosek Praha
Tvrdíková Klára
BK METEOR PRAHA z.s.
prohra7:2114:21OP PrahaU152022-10-15
Pokorná Markéta
MTAC Praha, z.s.
Brůnová Linda
SK Hamr, z.s.
Levá Klára
SK Hamr, z.s.
výhra21:721:10OP PrahaU152022-10-15
Helmová Valentina
BK ARION PRAHA
Dufková Eliška
TJ Sokol Polabiny Pardubice
Fliglová Klára
Badminton Sharks Brno zs
prohra21:1516:2117:21GPC HoliceU152022-10-01
Helmová Valentina
BK ARION PRAHA
Kábrtová Anna
Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.
Kuncová Markéta
Sportovní centrum Nové Město nad Metují zs
výhra21:1516:2121:17GPC HoliceU152022-10-01
Helmová Valentina
BK ARION PRAHA
Kroupová Lucie
Badmintonový klub Holice, z.s.
Vondráčková Kateřina
Badminton Ústí nad Labem, z.s.
výhra21:1821:16GPD VesecU152022-09-17
Helmová Valentina
BK ARION PRAHA
Vajsejtlová Anna
TJ Slovan Vesec, z.s.
Holubová Kristýna
TJ Slovan Vesec, z.s.
výhra21:1421:13GPD VesecU152022-09-17
Pokorná Markéta
MTAC Praha, z.s.
Trnková Jaroslava
TJ Slovan Vesec, z.s.
Vondráčková Kateřina
Badminton Ústí nad Labem, z.s.
prohra15:215:21GPD VesecU152022-06-04
Pokorná Markéta
MTAC Praha, z.s.
Frimlová Agáta
TJ Astra Zahradní Město zs
Brtová Rozálie
TJ Astra Zahradní Město zs
výhra21:1718:2121:16GPD VesecU152022-06-04
Helmová Valentina
BK ARION PRAHA
Fedorková Michaela
SKP Kometa Brno - RS Badminton
Vondráčková Kateřina
Badminton Ústí nad Labem, z.s.
prohra21:1716:2112:21GPD MostU152022-05-14
Helmová Valentina
BK ARION PRAHA
Hánová Markéta
BK Goram Teplice zs
Slezáková Ella
BK Goram Teplice, z.s.
výhra21:1121:10GPD MostU152022-05-14
Pokorná Markéta
MTAC Praha, z.s.
Holubová Kristýna
TJ Slovan Vesec, z.s.
Vajsejtlová Anna
TJ Slovan Vesec, z.s.
prohra18:2114:21GPD VinořU152022-04-09
Helmová Valentina
BK ARION PRAHA
Berková Veronika
SK Prosek Praha
Gerbelová Kristýna
SK Prosek Praha
výhra21:1614:2121:11GPD HamrU152022-02-19
Helmová Valentina
BK ARION PRAHA
Dufková Eliška
TJ Sokol Polabiny Pardubice
Fliglová Klára
Badminton Sharks Brno zs
výhra21:1612:2121:15GPD HamrU152022-02-19
Helmová Valentina
BK ARION PRAHA
Balláková Eliška
SK Hamr, z.s.
Kupilíková Sára
SK Hamr, z.s.
výhra21:421:8GPD HamrU152022-02-19
Pokorná Markéta
MTAC Praha, z.s.
Burdová Veronika
BK TJ Baník Most
Tomešová Karolína
BK TU v Liberci zs
prohra7:2112:21GPD VesecU152022-01-29
Burdová Veronika
BK TJ Baník Most
Flusserová Veronika
SK Prosek Praha
Frühaufová Gabriela
SK Prosek Praha
prohra3:215:21GPC HamrU152022-01-15
Burdová Veronika
BK TJ Baník Most
Gerbelová Kristýna
SK Prosek Praha
Maixnerová Agáta
SK Prosek Praha
výhra21:621:15GPC HamrU152022-01-15
Burdová Veronika
BK TJ Baník Most
Oubrechtová Kateřina
TJ Astra Zahradní Město zs
Pečenková Tereza
TJ Astra Zahradní Město zs
výhra21:1921:13GPC HamrU152022-01-15
Pokorná Markéta
MTAC Praha, z.s.
Dušánková Daniela
TJ Sokol Radotín
Weberová Maia
TJ Sokol Radotín
výhra21:1521:19GPC VinořU132021-12-18
Pokorná Markéta
MTAC Praha, z.s.
Brůnová Linda
SK Hamr, z.s.
Levá Klára
SK Hamr, z.s.
výhra21:1121:8GPC VinořU132021-12-18
Pokorná Markéta
MTAC Praha, z.s.
Mišunová Sofie
BK Junior Benátky nad Jizerou
Váňová Aneta
Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s.
výhra21:721:9GPC VinořU132021-12-18
Pokorná Markéta
MTAC Praha, z.s.
Dušánková Daniela
TJ Sokol Radotín
Weberová Maia
TJ Sokol Radotín
prohra21:1518:2121:15GPD VinořU132021-11-20
Pokorná Markéta
MTAC Praha, z.s.
Haškovcová Mína
SK Hamr, z.s.
Procházková Kateřina
SK Hamr, z.s.
výhra21:921:12GPD VinořU132021-11-20
Pokorná Markéta
MTAC Praha, z.s.
Balláková Eliška
SK Hamr, z.s.
Kupilíková Sára
SK Hamr, z.s.
výhra21:721:7GPD VinořU132021-11-20
Pokorná Markéta
MTAC Praha, z.s.
Neradová Aneta
TJ Astra Zahradní Město, z.s.
Pechová Zuzana
TJ Astra Zahradní Město, z.s.
výhra21:621:5GPD VinořU132021-11-20
Pokorná Markéta
MTAC Praha, z.s.
Berková Veronika
SK Prosek Praha
Petrů Hana
SK Prosek Praha
prohra16:2117:21GPC BraníkU132021-10-31
Pokorná Markéta
MTAC Praha, z.s.
Levá Klára
SK Hamr, z.s.
Proche Valerie
SK Hamr, z.s.
výhra21:521:12GPC BraníkU132021-10-31
Pokorná Markéta
MTAC Praha, z.s.
Hnilicová Jana
TJ Sokol Radotín
Malá Kateřina
1Badmintonový klub Šumperk
prohra8:2112:21GPA VinořU132021-09-11
Berková Veronika
SK Prosek Praha
Hermannová Pavlína
BK 73 DELTACAR Benátky n/J zs
Niedermayerová Monika
TJ Chemička Ústí nad Labem
prohra7:219:21GPC JeremiU132020-09-20
Pokorná Markéta
MTAC Praha, z.s.
Hermannová Pavlína
BK 73 DELTACAR Benátky n/J zs
Vernerová Linda
BK 73 DELTACAR Benátky n/J zs
prohra9:2118:21GPC Praha VinořU132020-01-12
Pokorná Markéta
MTAC Praha, z.s.
Frimlová Agáta
TJ Astra Zahradní Město zs
Koutská Alena
BK ARION PRAHA
výhra21:1321:2GPC Praha VinořU132020-01-12
Ševelová Tereza
TJ Chemička Ústí nad Labem
Kopernická Alžběta
BaC Kladno
Berge
prohra21:1219:1210:21GPC Bac KladnoU132019-03-24